Sutikti, žmonės, draugai, bendrakeleiviai, bendraminčiai jie visada lydi mus mūsų gyvenimo kelyje. Jų pagalba, jų idėjos, jų pamokos kartais malonios, bet kartais ir skaudžios ugdo mumyse stiprybę ir norą pažinti pasaulį plačiau… Norą tobulėti…
Mūsų šeimų šventės tikslas – ne atšvęsti mokslo metų pabaigą, ir ne atsisveikinti su būsimais pirmokais, bet pabūti darnoje su jumis su jūsų šeima, plačiau pažinti jus kaip asmenis, suvokti kokios yra jūsų svajones, jūsų siekiai, jūsų norai, suprasti ko jūs iš mūsų laukiate ir ką mes galime duoti jums geriausia. Dar geresnio… nei iki šiol…
Jus visada laukiami mūsų darželyje, nors kartais keliai ir išsiskiria, bet visada lieka minčių ir prisiminimų, šilumos ir laimės patirtos drauge kelias… Jis niekada nedingsta ir niekada neišnyksta… Nes tikrumo jausmas, esantis tarp žmonių visada lydi mus, mūsų gyvenimo kelionėje.
Ačiū visiems tėveliams esantiems kartu, su mumis, mes be Jūsų neturėtume vilties atiduoti savo širdis, jūsų mažyliams. Neturėtume tokių nuostabių, šiltų, mylinčių mažylių 😇🙃🥰. Jie patys nuostabiausi… 🥰🥰🥰
Ačiū, kad esate kartu. Ačiū Jums už viską.